IX GALA SPORTU SZKOLNEGO- KĘTRZYN W GRONIE NAJLEPSZYCH

Dnia 14.12.2017 r w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyło się  podsumowanie współzawodnictwa sportowego w roku szkolnym 2016/2017 - IX Gala Sportu Szkolnego. Na uroczystość zaproszone zostały uczennice klasy sportowej  Kinga Golińska, Aleksandra Karnicka oraz Zuzanna Iwanowicz ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Kętrzynie wraz z opiekunem panią Wiolettą Sosnowską. Dziewczętom wręczono medale oraz miłe upominki za Mistrzostwa Województwa w siatkówce plażowej. Szkoła otrzymała puchar za zdobycie III miejsca. Dużym zaskoczeniem było przyznanie naszemu miastu X miejsca  w rozgrywkach szkół podstawowych w rankingu Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego  w Kategorii Miast . Kętrzyn znalazł się w gronie najlepszych.