MAGICZNE DRZEWKO ŻYCZEŃ

Dnia 15.12.2016r. w Szkole Podstawowej nr 4 pojawiło się ,,Magiczne Drzewko Życzeń”.

Każdy uczeń mógł napisać swoje życzenie, które później niczym bombka zawisło na choince. Marzenia były przeróżne: nowy rower, telefon, komputer -po bardziej wyszukane, jak prośby o zdrowie dla najbliższych, pragnienie posiadania zwierzątka. Byli też tacy, co wybiegali w przyszłość i pisali, że chcą zostać znanymi piłkarzami, piosenkarkami, modelkami, podróżnikami.

Wszystkim z całego serca życzmy spełnienia marzeń i wytrwałości w dążeniu do ich realizacji.

Akcja ,,Magicznego drzewka życzeń’’ została zorganizowana przez Samorząd Uczniowski pod opieką pań: E. Kowszuk , B. Szarkowicz , Jolanty Kuśkowskiej-Jeznach i Anny Chlebowicz.