100 ROCZNICA ŚMIERCI WOJCIECHA KĘTRZYŃSKIEGO

15 stycznia przypadała setna rocznica śmierci patrona naszego miasta – Wojciecha Kętrzyńskiego. Uczniowie pamiętali o tym dniu, dlatego też uczestniczyli w wielu konkursach. Chętni mogli wykazać się talentem plastycznym lub literackim, gdyż organizowane konkursy dawały wiele możliwości. Najliczniejszą grupę stanowli uczniowie, którzy zdecydowali się na wykonanie portretu Wojciech Kętrzyńskiego. Komisja konkursowa miała nie lada kłopot z wyłonieniem zwycięzców. A oto laureaci poszczególnych konkursów.

Portret Wojciecha Kętrzyńskiego:

Maciej Zemła kl. V c

Karina Witkowska kl. V a

Patryk Skoczko kl. V a

Bartosz Gierdewicz kl. V a

Jan Kozioł kl. V d

II miejsce:

Kinga Polakowska kl. V a

Kamila Manista kl. V b

Natalia Muskała kl. V b

Wiktoria kondej kl. V a

III miejsce:

Joanna Ducka kl. V a

Amelia Garbacik kl. V c

Wiktoria Skorska kl. V b

Adam Skóra kl. V b

Wyróznienia: Julia Chomontowska kl. V a, Marek Klisko kl. V b, Weronika Niziołek kl. V d, Dawid Kaczmarek kl. V a, Cezary Mokrzycki kl. Va, Nikola Lewkowicz kl. V c, Natalia Hałak kl. V a, Daria Szewczyk kl. V b, Dariusz Pietranis kl. V a, Amelia Lach kl. V b.

Wojciech Kętrzyński w oczach dziecka – komiks

Amelia Łazarczyk kl. V d

Krzysztof Rypa kl. VII a

Wiersz o Wojciechu Kętrzyńskim

Maciej Nowakowski kl. VII d

Szymon Ruś kl. VII c

II miejsce:

Michał Ged kl. VII d

Oliwia Baran kl. VII c

III miejsce:

Diana Czepułkowska kl. VII c

Zwycięzcom gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w konkursach.