,,CZWÓRKA” –TRZECIA W POLSCE W STYCZNIOWYCH KONKURENCJACH DRUŻYNY ENERGII

Szkoła Podstawowa nr 4 rywalizuje ze 100 innymi szkołami z całej Polski o tytuł finalisty miesiąca w konkursie Drużyna Energii.  Opiekunem uczniów jest Pani Wioletta Sosnowska, która współpracując z innymi nauczycielami wf w szkole. W miesiącu styczniu uczniowie wykonywali po 4 ćwiczenia wskazane przez ambasadorów turnieju. Każdy z uczniów został nagrany podczas wykonywania ćwiczenia. Filmiki  przesłano do ambasadorów drużyny Energii, którzy analizowali prawidłowość ich wykonania. Naszą szkołę reprezentuje 53 uczniów, łącznie wykonaliśmy 212 ćwiczeń. Nasze wysiłki zostały docenione i w miesiącu styczniu zajęliśmy 3 miejsce. BRAWO !!!! Naszym priorytetem jest zostanie finalistą miesiąca. Pozostały nam jeszcze 3 miesiące, mamy nadzieję, że uda się nam osiągnąć wymarzony cel. Trzymajcie za nas kciuki.

Wioletta Sosnowska