TALENTYNKI 2018

22 marca 2018 powitaliśmy w naszej szkole wiosnę. Trochę nietypowo ale wesoło. Nasi uczniowie  zaprezentowali swoje talenty: wokalne, taneczne i muzyczne.

Występy rozpoczął chór  szkolny pod kierunkiem pani Anny Opali. Imprezę  prowadziły dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego :Agata Pierzchanowska i Oliwia  Baran.

W Talentynkach udział wzięli uczniowie klas III-VII Wysłuchaliśmy gry na trąbce, skrzypcach, saksofonie czy keyboardzie. Podziwialiśmy  pokazy taneczne  i wokalne. Publiczność nagradzała uczestników gromkimi brawami. Największe brawa otrzymali Szymon Strączyński z klasy III f za wykonanie piosenki ,,Despacito” oraz Kacper Myśliwiec z klasy V d za pokaz taneczny. Najważniejsze że wszyscy dobrze się bawili. Wszystkim gratulujemy i zapraszamy za rok. Impreza została zorganizowana przez Samorząd Uczniowski oraz panie: Ewę Kowszuk, Beatę Szarkowicz, Jolantę Kuśkowską-Jeznach. Nad oprawą muzyczną czuwał  pan Adam Solecki.  Dokumentację fotograficzną z przebiegu imprezy  prowadził pan Piotr  Hałasik.