Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Uroczyście zamknęliśmy rok szkolny 2018/2019. Jest to rok wyjątkowy, by ponownie od wielu lat mury szkoły opuścili uczniowie klas ósmych. Swoją obecnością zaszczycili nas: ksiądz proboszcz Stanisław Majewski, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Kętrzynie pan Krystian Abramowicz i przewodnicząca Rady Rodziców pani Monika Rocławska. Pani  dyrektor podziękowała nauczycielom, rodzicom i uczniom za ciężką, ale owocującą sukcesami całoroczną pracę. Najlepsi uczniowie klas IV- VIII odebrali stypendia za sukcesy naukowe, sportowe, artystyczne. Imponująca liczba stypendystów to zasługa Rady Rodziców, która dofinansowała stypendia sportowe. Po przekazaniu pocztu sztandarowego ósmoklasiści  złożyli ślubowanie. Decyzją Rady Pedagogicznej pani dyrektor nadała tytuł ABSOLWENTA ROKU uczniowi klasy VIIIB TEOFILOFI KOŁDYS.  Listy gratulacyjne odebrali też rodzice uczniów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce. Wychowawcy pożegnali się z uczniami w klasach. A wszystkim możemy już tylko życzyć wspaniałych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji.