Witaj szkoło!

Uroczyście, choć podzieleni rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2019/2020. Uczniowie klas V-VIII spotkali się z wychowawcami w klasach. Młodsi uczestniczyli w uroczystościach w hali sportowej.  Odwiedzili nas radni pan Daniel Sapiński oraz pan Krystian Abramowicz, który odczytał list Burmistrza skierowany do uczniów i rodziców naszej szkoły.

W krótkim przemówieniu Pni dyrektor Mariola Matyjasek szczególnie ciepło powitała pierwszoklasistów. Życzyła sukcesów na miarę sukcesu  ósmoklasistów, którzy po egzaminie klas ósmych osiągnęli najwyższe wyniki wśród  publicznych szkół naszego miasta. Po uroczystości wszyscy pospiesznie opuścili budynek szkolny, by jeszcze przez chwilę cieszyć się  wakacjami.