Patroni kętrzyńskich ulic

„Patroni kętrzyńskich ulic"- pod takim tytułem odbył się 23.09.2019 roku w Loży Masońskiej konkurs dla uczniów kętrzyńskich szkół podstawowych. Zorganizowało go Towarzystwo Miłośników Kętrzyna pod patronatem Burmistrza Kętrzyna  Ryszarda Niedziółki.

Celem konkursu było rozbudzenie wśród młodzieży zainteresowania najbliższym otoczeniem, poznanie życia, działalności i twórczości patronów ulic naszego miasta. Naszą szkołę reprezentowali podopieczni Pani Doroty Korpalskiej: Maria Pacho, Anastazja Okuszko, Weronika Skrzypczyńska, Oliwier Pieślak i Oliwia Maciorowska. Musieli wykazać się znajomością życia i działalności patronów ulic, znajomością miasta, a także umiejętnością pracy w grupie. Nie zawiedli, zajmując w rywalizacji I miejsce.