Mikołajkowy turniej!

W dniu 12.12.2020r. Klub Sportowy BAD-MAX działający przy Szkole Podstawowej nr 4 był organizatorem  Mikołajkowego Turnieju Mini Piłki Siatkowej dziewcząt. W imprezie udział wzięły dzieci z klas I-V . Dziewczęta rozgrywały swoje mecze w kategoriach: rzucanka, single i dwójki siatkarskie. Każdy uczestnik turnieju miał możliwość sprawdzić swoje umiejętności. Rozegrano wiele meczy, ponieważ graliśmy systemem ,,każdy z każdym”. We wspaniałej świątecznej atmosferze nawiązywaliśmy przyjaźnie. Dziewczęta z klas starszych opiekowały się młodszymi koleżankami. Dużo radości, zabawy i śmiechu w tym szczególnym okresie potrzebne było nam wszystkim. Cała impreza udała się świetnie dzięki organizatorkom: Becie  Szarkowicz, Judycie Radziwon, Agnieszce Preweda i Wioletcie Sosnowskiej .Każda z zawodniczek otrzymała nagrody sponsorowane przez Klub Sportowy BAD-MAX. Do zobaczenia w przyszłym roku.

Tekst: Judyta Radziwin