Ferie marzeń!

Trwają ferie. Z powodu obostrzeń sanitarnych większość uczniów spędza je w domu. Szczęściarzami mogą nazywać się uczniowie klas I-IV, którzy zapisali się na półzimowisko. Na pewno nie spodziewali się tak atrakcyjnego programu zajęć. Odwiedziny w Konsulacie Świętego Mikołaja, dmuchanie i ozdabianie bombek, eksperymenty chemiczne, „bańkowe czary”, wycieczka do Wilczego Szańca i przejazd bryczkami, zwiedzanie świeżo odremontowanego zamku, zumba oraz warsztaty śpiewu i rękodzieła – to tylko część z przygotowanych niespodzianek.  Półzimowsko zamknie bal przebierańców, który poprowadzi animator.  Podziękowania za tak  ciekawy i bogaty program zajęć należą się  władzom  miasta, które te wszystkie atrakcje sfinansowały. Rodzice opłacali tylko posiłki.  Chyba się opłacało, bo dzieci są zachwycone!