DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dnia 14 października w Kętrzyńskim Centrum Kultury obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. W uroczystości uczestniczyli czynni zawodowo i emerytowani pracownicy szkół, zaproszeni goście oraz władze miasta. W progu hali kinowej gości witali czekoladkami przedstawiciele samorządu uczniowskiego naszej szkoły.

W części oficjalnej Pan Burmistrz Krzysztof Hećman wręczył nagrody i dyplomy wyróżniającym się w pracy nauczycielom, m. in. pani Elżbiecie Milewicz. Potem uczniowie naszej szkoły zaprezentowali program artystyczny. Ponownie wystąpili artyści z klasy VIa, którzy pod kierunkiem pań Małgorzaty Olenkowicz i Beaty Lisowskiej zaprezentowali zabawne scenki z życia uczniów. Następnie na koncert życzeń zaprosili chórzyści, którzy pod kierunkiem pani Elżbiety Reszka wykonali kilka utwór. Zaprezentowany program podobał się, o czym świadczą gromkie brama. Nasza szkoła była też organizatorem słodkiego poczęstunku po części oficjalnej. Wypadliśmy chyba dobrze.

wszystkie zdjęcia