W DNIU NAUCZYCIELA

Dzień Edukacji Narodowej to jeden z milszych dni w roku szkolnym. Uczniowie obdarowują swoich nauczycieli kwiatkami i czekoladkami, a pedagodzy uskrzydlają się, słysząc miłe słowa z ust swoich podopiecznych. W szkole dzień ten celebrowaliśmy 13 października.

wszystkie zdjęcia

W imieniu Rady Rodziców życzenia przekazali pani Anetta Dłuska – Pietras oraz pan Szymon Kołdys, którzy obdarowali nauczycieli pięknym tortem w kształcie otwartej księgi. Potem wszyscy spotkali się na akademii. Program artystyczny na wesoło przygotowali uczniowie klasy VIA pod kierunkiem pań Małgorzaty Olenkowicz i Beaty Lisowskiej. Cheerleaderki pani Wioletty Sosnowskiej brawurowo wykonały układ taneczny. Chór pod kierunkiem pani Elżbiety Reszki zaprosił pracowników szkoły na muzyczny koncert życzeń. Szkoda, że taki dzień jest tylko jeden raz w roku.