POMAGAMY ZWIERZĘTOM

Światowy Dzień Zwierząt to nie tylko okazja do pochwalenia się swoimi milusińskimi, ale też okazja, by uwrażliwić na krzywdę porzuconych i niechcianych zwierząt.

Przypomniały o nich panie: Beata Naumiuk, Emilia Ostrowska, Roksana Małek, Elżbieta Szynkowska, Anna Kiliańka i Jolanta Wołoszka, organizując w dniach 3 – 7 października zbiórkę karmy, zabawek i akcesoriów na rzecz schroniska dla zwierząt w Pudwągach. Każdy uczeń w szkole otrzymał ulotkę zachęcającą do przynoszenia darów. W efekcie zebrano 21kg 200g karmy suchej, 35 kg 845g karmy mokrej, a także tekstylia i akcesoria dla zwierząt. Dary zostały zawiezione i przekazane pracownikom schroniska w Pudwągach 11.10.2016 r. przez uczniów kl. III f. Wszystkim za dar serca dziękujemy.