Dzień otwarety szkoły

Sobota była dniem otwartym szkoły. Gośćmi „czwóreczki” były dzieci, które poznawały  tajniki szkoły. Przygoda zaczęła się zaraz po przekroczeniu progu.  Dzieci otrzymały karty zadań, a kierunek wyznaczały strzałki.  Po przejściu przez świetlicę i  bibliotekę, trzeba było zaliczyć tor sprawnościowy w hali.  Potem zabawa na podłodze multimedialnej, chwila w sali   komputerowej, wizyta u pani pedagog i pani logopedy, sprawdzian umiejętności plastycznych i muzycznych i poczęstunek w stołówce. Na koniec wizyta u pani dyrektor, która swoim podpisem potwierdzała zaliczenie wszystkich wyzwań i wręczała pamiątkowy certyfikat odkrywców „czwóreczki”. Dzieciom takie poznawanie przyszłej szkoły bardzo się podobało.