SP 4 W FINALE MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA W MINI KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

W dniu 04.04.2018 w hali Mistrzów przy Szkole podstawowej nr4 odbył się I półfinał Mistrzostw Województwa w mini koszykówce chłopców szkół podstawowych. W zawodach brały udział drużyny: SP nr4 Kętrzyn, SP nr 2 Olsztyn i SP Wilkowo. Turniej został rozegrany systemem ,,każdy z każdym”. Zwycięzcą zawodów została Szkoła Podstawowa nr 2 z Olsztyna, a drugie miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa nr 4 z Kętrzyna. Obie szkoły awansowały do Finału Mistrzostw Województwa.

Skład reprezentacji SPnr4 Kętrzyn: I. Bieńczak, N. Gudaczewski, Sz. Jaroń, K. Kiełczykowski, J. Kulesza, W. Kurowski, P. Lewczyk, A. Pieciun, W. Platz, N.Pyszora, M. Stefański, O.Zalewski.