Szlachetna Paczka

Nasza szkoła już kolejny raz za sprawą pani L. Długosz uczestniczy w projekcie Szlachetnej Paczki. Rodzina, którą wybraliśmy, wyjątkowo okrutnie doświadczył los.

Pani Justyna i pan Andrzej do niedawna byli szczęśliwymi rodzicami piątki dzieci. Teraz zmagają się z chorobą trójki z nich - neurofibromatozax typ I, glejaki nerwu wzrokowego i drogi wzrokowej, torbiel pajęczynówki lewej skroni, niedokrwistość i szereg innych chorób. Potrzeby rodziny są duże. Każdy z nas może pomóc. Już podczas zebrań z rodzicami 22 listopada wolontariuszki zbierały pieniądze. Na parterze, przy świetlicy szkolnej znajduje się dokładny opis potrzeb rodziny. Nie bądźmy obojętni. Stwórzmy szlachetną paczkę od szlachetnych ludzi!