Stypendyści Fundacji Świętego Mikołaja

Są utalentowani, pracowici i mają wielkie serca. Ubiegając  się o stypendium Fundacji Świętego Mikołaja, musieli pochwalić się nie tylko wysoką średnią ocen, sukcesami, ale też pracą na rzecz innych. Dzięki darczyńcom udało się pozyskać pieniądze na stypendia dla dzięwięciu uczniów. Dobrymi duchami szkoły okazali się:  Philips Lighting Poland S.A. Oddział w Kętrzynie, Laboratoria Medyczne OptiMed, MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o. oraz rodzice naszej szkoły, którzy również finansowo wspierali stpypendialny fundusz szkoły. Dzięki hojności darczyńców i Fundacji Świętego Mikołaja w roku szkolnym 2018/2019 stypendia otrzymali: Amelia Nowosad (VIIIa), Paulina Pierzchanowska (VIIId), Ewelina Gagdzis (VIIc), Wiktoria Gagdzis (Vc), Anastazja Okuszko (VIIa), Lena Benke (VIa), Piotr Lewczyk (VIIc), Diana Czepułkowska (VIIIc) i Filip Lewczyk (VIIIc).