Gala Sportu Dzieci i Młodzieży Szkolnej

We wtorek 12 grudnia 2018 r. w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyła się jubileuszowa – X Gala Sportu Dzieci i Młodzieży Szkolnej. Uroczystość została zorganizowana przez Warmińsko-Mazurski Szkolny Związek Sportowy i stanowiła podsumowanie współzawodnictwa szkół i placówek oświatowych funkcjonujących w naszym województwie w różnych dyscyplinach sportu. Podczas uroczystości wręczano nagrody za wybitne sukcesy sportowe dla szkół w kategoriach gmin, miast powiatów. W ogólnej klasyfikacji  nasza szkoła zajęła wysokie siódme miejsce w województwie. Otrzymaliśmy puchar i dyplom. Podziękowano również Pani Dyrektor za wspieranie działalności sportowej uczniów. Mamy nadzieję, że kolejne lata także przyniosą nam sukcesy sportowe.