Świąteczne drzewko marzeń

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy i magiczny czas.Czasami jednak zapominamy o tym, co jest w nich najważniejsze, czyli o możliwości spędzenia tych dni  razem z najbliższymi. Jednak te dni są szczególnie ważne dla dzieci. Każdy z  nas czegoś pragnie i o czymś marzy, ale obawiamy się  że nasze marzenia się nie spełnią.

Samorząd szkolny jak co roku zaangażował się  w przygotowania do świąt. Ponownie przygotował piękną choinkę, na której zawisły marzenia naszych uczniów. Marzenia są przeróżne: począwszy od tych zwyczajnych, materialnych, jak: telefony, gry komputerowe, komputery, zabawki, poprzez żywe zwierzątka: pieski i kotki. Były również inne, nieco poważniejsze: zdrowie dla rodziny, pokój na świecie, spotkania z rodziną. Miejmy nadzieję, że Święty Mikołaj spełni każde  życzenie.