Walentynkowe święto siatkówki

UKS ,,Bad-Max” działający przy Szkole Podstawowej nr 4 był organizatorem Walentynkowego Turnieju Piłki Siatkowej rocznik 2003-2006, który odbył się 14 lutego na Hali Mistrzów. W imprezie wzięło udział 68 zawodników, którzy reprezentowali następujące szkoły: SP nr 1, SP nr 3, SP nr 5      NP SP Klucz i Prywatne Liceum oraz SP nr 4.

Mecze rozgrywane były systemem grupowym i systemem pucharowym. Każda drużyna miała możliwość rozegrania co najmniej 3 meczy. Wszyscy bawili się wspaniale. Każdy uczestnik otrzymał upominek walentynkowy, a najlepsza ósemka turnieju medale, statuetki i nagrody. Zadanie było dotowane przez Gminę Miejską Kętrzyn. Dziękujemy za wsparcie w rozwoju wszechstronnej aktywności sportowej wśród młodzieży.

Wyniki turnieju:

I miejsce – Karnicka/Iwanowicz  SP nr 4