Dzień Edukacji Narodowej

Wcześniej niż zwykle, bo 12.10.2023r. świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Pani dyrektor wręczyła nagrody nauczycielom i niepedagogicznym pracownikom szkoły.  Pogodny, pokazujący trudy pracy nauczyciela program artystyczny  przygotowała pani Beata Kordala z klasą VIa. Muzyczne życzenia złożył chór pod kierunkiem pani Anny Opala, a układ taneczny przygotowały uczennice klasy IVc pod kierunkiem pani Agnieszki Prewedy. O piękne dekoracje zadbała  pani Jolanta Wołoszka. Cały dzień duży i mały samorząd krążył po szkle z wielkim koszem jabłek i w imieniu wszystkich uczniów składał życzenia pracownikom szkoły. Na korytarzu pierwszego piętra pojawiła okolicznościowa gazetka. Ogólnie było miło, przyjemnie i zabawnie.