KONTAKT W JĘZYKU MIGOWYM

Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Stanisława Moniuszki w Kętrzynie zwana dalej „Szkołą” jest publiczną ośmioletnią szkołą dla dzieci i młodzieży. Placówka zlokalizowana jest przy ul. Stanisława Moniuszki 1, 11-400 Kętrzyn.

Misją naszej szkoły jest nauczanie wychowujące. Tworzymy wspólnotę opartą na wartościach polskiej tradycji i głębokim szacunku do odmienności kultur. Uczymy z przekonaniem, że wiedza pozwoli młodemu człowiekowi zrozumieć świat, ludzi i samego siebie, aby mógł współtworzyć rzeczywistość. Chcemy, aby nasi wychowankowie byli kulturalni, tolerancyjni, a w życiu kierowali się takimi wartościami jak: odpowiedzialność, uczciwość i patriotyzm.

Szkoła bezpieczna, przyjazna dziecku. Zapewnia opiekę, wychowanie i wysoką jakość edukacji. Wychowuje w duchu patriotycznym. Uczy tolerancji, empatii, szacunku dla historii i tradycji. Wspiera rodziców, uwzględniając  ich potrzeby i oczekiwania.

Kontakt do szkoły:

tel. (89) 7512906

adres e-mail: ketrzyn.sp4@gmail.com

strona www: www.sp4ketrzyn.szkolnastrona.pl

Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 730 - 1530 (piątek 1200 - 1530 - godziny wewnętrzne).

Dyrektor przyjmuje w poniedziałki 1200 - 15 00 po uzgodnieniu wizyty telefonicznie.

Czas pracy świetlicy: od poniedziałku do piątku w godz. 700 - 1615.