TALENTYNKI

Pierwszego dnia wiosny pogoda nas nie rozpieściła, więc wagary zaproponowane przez samorząd uczniowski okazały się strzałem w dziesiątkę. Uczniowie opuścili sale lekcyjne, by uczestniczyć w Talentynkach 2017.

Swój talent zaprezentować mógł każdy. Jedni grali na instrumentach, inni śpiewali, a jeszcze inni pokazywali swoje umiejętności taneczne. Miło był patrzeć na tak wielu utalentowanych uczniów szkoły, którzy zachcieli podzielić się swoim niezwykłym darem z innymi. Występujących było tak wielu, że impreza, która miała trwać dwie godziny lekcyjne, przeciągnęła się, dzięki czemu niektórzy mieli aż trzy godziny legalnych, przyjemnych wagarów. Impreza została zorganizowana przez Samorząd Uczniowski oraz panie: Ewę Kowszuk, Beatę Szarkowicz, Jolantę Kuśkowską-Jeznach. Nad oprawą muzyczną czuwał  pan Adam Solecki.

wszystkie zdjęcia