Drzewa pomniki przyrody w Kętrzynie

22 marca zakończył się projekt międzyprzedmiotowy dla uczniów klas 4-8 pt: „Drzewa - pomniki przyrody w Kętrzynie. Polegał on na opracowaniu prezentacji Power Point, zawierającej m.in. zdjęcia drzew – pomników przyrody w naszym mieście oraz slajd przedstawiający plan Kętrzyna z naniesionymi miejscami, w których one się znajdują. Pod kierunkiem nauczycieli biologii, geografii i informatyki  oraz przy wsparciu pracowników Urzędu Miasta w Kętrzynie i rodziców powstało 14 prac  zrealizowanych indywidualnie i w grupach przez młodych entuzjastów odkrywania  piękna lokalnej przyrody i topografii naszego miasta. Na wystawie znajdującej się na I piętrze cała nasza szkolna społeczność może poznać  położenie, opisy i historię 8 drzew – kętrzyńskich pomników przyrody.

Brawa i gratulacje dla wszystkich uczestników projektu.  Spisaliście się na szóstkę.