TRIUMF ,,CZWÓRKI”

Reprezentacje sześciu szkół podstawowych wzięły udział w XIV Powiatowych Zawodach Pływackich o Puchar Starosty Kętrzyńskiego. W klasyfikacji drużynowej już po raz kolejny niedościgniona okazała się nasza szkoła.

Uczniowie przygotowywani byli przez pana Jarosława Sosnowskiego. Cieszy fakt, że mamy duże zaplecze młodych trzecioklasistów, którzy po raz pierwszy wzięli udział w zawodach.

Reprezenacja dziewcząt: J. Baturo, K. Żach, G. Siudaj, M. Hałasik, J, Wiszniewska, A. Żylińska, Z. Friedrichsen, A. Karnicka, A. Sefańska, K. Kubicka, Z. Użyczyn, O. Baran, H. Łyczek

Reprezenacja chłopców: M. Tomaszewski, P. Ponikowski, M. Stefański, A. Korsak, G. Gębka, M. Radziszewski, L. Baturo, M. Pawluczuk, A. Marczuk, B. Jamrowski, H. Kajat, P. Osiecki, B. Gierdewicz

wszystkie zdjęcia

OPRACOWAŁA:  Wioletta Sosnowska