BAJKI PO ANGIELSKU

Dnia 11 maja uczniowie z kółka języka angielskiego pod opieką pani Elżbieta  Butrym - Wiśniewskiej zrobili swoim młodszym kolegom niespodziankę.

Odwiedzili ich w klasie, aby poczytać książki - bajki w języku angielskim. Klasa 3 nie kryła swojego zachwytu, kiedy na tablicy interaktywnej mogła zobaczyć ilustracje i tekst opowieści oraz usłyszeć historyjki czytane przez swoich kolegów. Po każdej z nich dzieci głośno biły brawo czytającym. Zuzanna Suszczyńska przeczytała bajkę pt. ,,Collin's colours", Julia Sternik ,,Pat's picture", Sandra Sołtys ,,The Ant's party", Julia Wiszniewska ,,Pip the Pirat”, a Michał Ged „The Unhappy Giant”. Radość młodszych dzieci zachęciła ,,kółkowiczów'' języka angielskiego do dzielenia się zdobytą wiedzą i dalszego czytania bajek innym dzieciom.