NOWY SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Dnia 21.06.2017r. odbyły się wybory do samorządu uczniowskiego.

W tym roku kandydatów na przewodniczącego było wielu. Swoje kandydatury zgłosili: Baran Oliwia z kl. VIc, Pierzchanowska Paulina z kl. VId, Maciorowska Oliwia z kl. Va, Żach Kornelia z kl. Vc, Bałdyga Kornel z kl. Vd, Skakuj Joanna z kl. IVa, Benke Lena z kl. IVa, Szukis Weronika z kl. IVb i Wojkiewicz Anna z kl. IVc. Swoje programy wyborcze przedstawili na plakatach. Spotkali się też z uczniami klas IV – VI. Przedstawili się, zaprezentowali swoje pomysły, odpowiadali na pytania, konkurowali w konkurencjach sportowych. Głosowanie odbyło się już w klasach. Głosy zliczyły opiekunki SU panie Ewa Kowszuk i Beata Szarkowicz. Przewodniczącą została Paulina Pierzchowska, zastępcami: Kornel Bałdyga i Oliwia Baran, sekretarzami: Oliwia Marcinkowska i Kornelia Żach. Nowy samorząd uczniowski rozpocznie pracę od września.

wszystkie zdjęcia