ŻEGNAJ SZKOŁO!

Nietypowo, bo dwukrotnie żegnaliśmy rok szkolny 2016/2017. Najpierw spotkali się uczniowie klas I – III, a potem klas IV – VI.

Pani dyrektor wręczyła stypendia naukowe i sportowe, których dzięki hojności Rady Rodziców było w tym roku wyjątkowo dużo. Rada Rodziców, która rok szkolny 2016/2017 ogłosiła rokiem odkrywania talentów, ufundowała też nagrody za twórczość, inicjatywę, rozwijanie pasji i podnoszenie prestiżu szkoły. Wyróżnieni zostali: Gierszyńska Zuzanna (IIId), Czepułkowska Diana (VIa), Benke Lena (IVa), Kubiak Nikola (VIa), Kołdys Teofil (VIc) i Amelia Wiórko (VIe). Najlepsi uczniowie odebrali świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe, które wręczały także pani  Helena Szymkiewicz – przewodnicząca komisji edukacji, kultury, zdrowia i spraw socjalnym Rady Miejskiej w Kętrzynie oraz  przewodnicząca Rady Rodziców pani Anetta Dłuska – Pietras. Chwile wzruszenia przeżyliśmy, kiedy chórzyści żegnali swojego dyrygenta panią Elżbietę Reszka, która odeszła na emeryturę. Poza tym nie było łez, bo szóstoklasiści nie opuścili tym razem murów szkoły. Mimo brzydkiej pogody wszyscy cieszyli się, że zaczynają się wakacje.

wszystkie zdjęcia