DZIEŃ NAUCZYCIELA

Dzień Nauczyciela, a właściwie Dzień Edukacji Narodowej obchodzony jest 14 października. Wtedy  to właśnie składamy życzenia swoim nauczycielom. W tym roku to Święto obchodziliśmy w naszej szkole już 12 października. W tym dniu były życzenia, kwiaty, uśmiechy oraz mnóstwo miłych słów dla wszystkich pedagogów.

Dopełnieniem była akademia przygotowana przez klasę V c pod kierunkiem pani Judyty Radziwon oraz chór szkolny, który po raz  pierwszy poprowadziła pani Anna Opala. Szkoda, że to co miłe, szybko się kończy. Na takiej uroczystości spotkamy się dopiero za rok.

A w imieniu całej społeczności szkolnej chcielibyśmy złożyć wszystkim pedagogom życzenia. Pragniemy, aby nie zabrakło Wam zapału do kształtowania naszych sumień, abyście uczyli nas pokonywania zła i kierowania się w życiu tylko dobrem. Potrzebne są nam wzorce i Wy, drodzy Nauczyciele jesteście takimi wzorcami.

wszystkie zdjęcia