MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

Dnia 3.XI.2017r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Kętrzynie  obchodzono Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek.

W tym dniu, w szkole można było spotkać: księżniczki, królewny, myszki Miki, baletnice, Kopciuszka, Czerwonego Kapturka, Batmana, krasnoludki, piratów, Calineczkę, Kota w butach i inne postaci z bajek. W czasie przerw na korytarzach i w bibliotece szkolnej odbywały się konkursy ze znajomości bajek. Na korytarzach zaprezentowano prace plastyczne uczniów z ich ulubionymi bajkowymi postaciami a w bibliotece przygotowano wystawę książek z bajkami. Filip Kołdys z kl. VI d grał na trąbce utwory Disneya.

Uczniowie przebrani w bajkowe stroje i biorący udział w konkursach nagrodzeni zostali słodyczami.

Imprezę zorganizowały: biblioteka szkolna i samorząd szkolny pod opieką pań: Ewa Kowszuk, Anna Chlebowicz, Beata Szarkowicz i Jolanta Kuśkowska-Jeznach.