SREBRNA DRUŻYNA REJONU

Dnia 18.12.2017 r w Bartoszycach odbyły się Mistrzostwa rejonu w mini piłce siatkowe,, czwórki siatkarskie” szkół podstawowych.  Dziewczęta z klasy siatkarskiej  Szkoły Podstawowej nr 4 w Kętrzynie godnie reprezentowały nasze miasto w zawodach. Emocje były duże , ale my ze spokojem graliśmy swoje. Nie dałyśmy szansy zawodniczkom z Górowa Iławeckiego a z Bartoszycami walczyłyśmy punkt za punkt. Niestety niedyspozycja dwóch zawodniczek,  które w sobotę podczas turnieju KINDER SPORT doznały kontuzji spowodowała minimalny brak szczęścia. Koleżanki, które je zastąpiły dały z siebie wszystko. Dziewczęta z ,, czwórki” wywalczyły II miejsce i awans do półfinałów wojewódzkich, które odbędą się w marcu. Życzymy siatkarkom dalszych sukcesów.

Srebrna drużyna: Kornelia Żach, Julia Baturo, Julia Wojnowska, Aleksandra Karnicka, Maria Szymańska, Zuzanna Iwanowicz, Kinga Golińska, Michalina Zapolska, Ewelina Gagdzis, Martyna Chylak, Aleksandra Filipkowska, Magdalena Łukasik, Nikola Jakubiak.