,,CZWÓRKA‘’ W FINALE MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA

W dniu 07.03.2018 r w Olsztynie odbył się półfinał Mistrzostw Województwa w ,, czwórkach’’ siatkarskich. W zawodach udział wzięły 4 zespoły : SP nr7 Olsztyn, SP nr30 Olsztyn, SP nr 3 Bartoszyce i SP nr 4 Kętrzyn. Dziewczęta z klasy siatkarskiej Szkoły Podstawowej nr4 z Kętrzyna spisały się rewelacyjnie pokonują zespoły z Olsztyna i tym samym awansując do finału Mistrzostw Województwa. Uczennice trenują już trzy lata ,stale podnosząc swoje umiejętności. Skład drużyny: Julia Wojnowska, Maria Szymańska, Zuzanna Iwanowicz, Ewelina Gagdzis, Julia Baturo, Kornelia Żach, Michalina Zapolska, Martyna Kubaczka, Kinga Golińska, Aleksandra Karnicka.

Klasa sportowa VI  o profilu piłki siatkowej dziewcząt i piłki ręcznej chłopców odnosi w tym roku duże sukcesy sportowe. Chłopcy i dziewczęta awansowali do Finałów Województwa w swoich dyscyplinach, mamy też brązowego medalistę Mistrzostw województwa wpływaniu w stylu motylkowym, uczniowie także aktywnie biorą udział w akcji sportowej ,,Drużyna Energii ‘’ zajmując obecnie 2 miejsce w Polsce. Wychowawcą klasy jest Pani Wioletta Sosnowska.