NASZE SIATKARKI MISTRZYNIAMI POWIATU

Dnia 18.11.2016r. w hali sportowej MOSiR w Kętrzynie rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowały uczennice w „trójkach” i ,,czwórkach” siatkarskich. Dziewczęta z klasy sportowej i uczennice klasy VI spisały się na medal, zdobywając mistrzostwo powiatu. Naszym podopiecznym życzymy dalszych sukcesów w rozgrywkach rejonowych.

Reprezentacja szkoły ,,trójki” siatkarskie: Aleksandra Karnicka, Kinga Golińska, Zuzanna Iwanowicz, Julia Baturo, Maria Szymańska, Martyna Kubaczka, Michalina Zapolska, Julia Wojnowska, Ewelina Gagdzis.

Reprezentacja szkoły „czwórki” siatkarskie: Zuzanna Friedrichsen, Wiktoria Kuczkowska, Kornelia Warżun, Patrycja Nosek, Wiktoria Pietras, Aleksandra Karnicka, Kinga Golińska, Martyna Kubaczka, Zuzanna Iwanowicz, Julia Baturo.