Podziękowania z Kamerunu

Warszawa, dn. 18.06.2019 r.

P O D Z I Ę K O W A N I E

Centrum Misyjne Zgromadzenia Sióstr Pallotynek serdecznie dziękuje Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 4 w Kętrzynie, uczniom i ich rodzicom oraz wszystkim osobom, które przyczyniły się do zbiórki kwoty 1720 zł na potrzeby dzieci z naszej misji w Kamerunie. Pieniądze posłużyły do zakupienia lampek i koców dla dzieci z ostatniej klasy szkoły podstawowej, które otrzymały jako prezent pożegnalny od szkoły oraz słodyczy dla dzieci z innych klas na zakończenie roku.

Dziękujemy uczniom Szkoły za dobroć i wrażliwość na potrzeby innych. Wasz dar wywołał radosny uśmiech na wielu dziecięcych twarzach i wzbudził wdzięczność w sercach dla Was, którzy – mimo odległości dzielącej Polskę od Kamerunu – potraficie okazać troskę o swych afrykańskich rówieśników.

Siostry Pallotynki z Centrum Misyjnego