KINDER SPORT

W dniu 23.01.2021 roku w Kętrzynie odbył się pierwszy eliminacyjny turniej mini siatkówki dziewcząt. Naszą szkołę i miasto reprezentowało 34 dziewcząt z klas III-VI. Startowałyśmy w trzech kategoriach: dwójki, trójki i czwórki siatkarskie. Zawody rozgrywały się na dwóch hala sportowych. Był to pierwszy turniej po długiej przerwie związanej z sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju. Dziewczęta miały możliwość porównania swoich umiejętności siatkarskich z koleżankami z innych klubów. „Dwójeczki” rocznik 2010 i młodsi  grające w barwach UKS  „Bad- Max”  zaprezentowały się bardzo dobrze.  W tej kategorii wystawiliśmy 10 zespołów. W 1/8 finału znalazło się 5 naszych drużyn. Najmłodsze zawodniczki szlifowały swoje umiejętności i zdobywały doświadczenie. W kategorii „trójek” siatkarskich w barwach MKS MOSiR startowała jedna drużyna, a w „czwórkach’’ startowały dwie drużyny. Dziewczęta pokazały wysoki poziom swoich umiejętności, zajmując wysokie lokaty. Kolejny turniej już za dwa tygodnie w Bartoszycach. Trzymamy kciuki za nasze dziewczęta. W finałowej ósemce poszczególne miejsca zajęły drużyny:

„DWÓJKI” SIATKARSKIE:

III miejsce – Amelia Warych, Maja Zabłotna, Lena Konieczna

V miejsce- Natasza Wyszomirska, Hanna Jowsa, Celina Prewed

VIII miejsce- Lena Bokwa, Wiktoria Konieczna, Malwina Wiśniewska

„TRÓJKI” SIATKARSKIE:

IV miejsce- Aleksandra Czepułkowska, Iga Fiodorowicz, Maria Kaliszewska, Alissa Kahynceva, Lena Jasiecka

„CZWÓRKI” SIATKARSKIE:

III miejsce – Zofia Preweda, Daria Dymańska, Julia Golińska, Julia Klepadło i wypożyczona z LUKS Wilczek Wilkowo Sonia Klecan.

V miejsce – Marcelina Bałdyga, Aurelia król, Amelia Towgin, Wiktoria Gagdzis, Amelia Muczyńska

Autor: Wioletta Sosnowska