Rzucanka

Dnia 13.06.2021r. w  Hali Mistrzów odbył się Wojewódzki Turniej Rzucanki Siatkarskiej o Puchar Prezesa Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Siatkowej. W zawodach wzięło udział 130 zawodników, rozegrano 160 meczy. Nowością na turnieju była gra na czas, zawodnicy grali  każdy mecz w czasie 4 min. Naszą szkołę reprezentowali  27 zawodniczek i 2 zawodników w kategoriach wiekowych dla roczników 2011, 2012 i młodsi.

Rocznik 2011:

Oliwia Ulążka i III Karolina Sznel – I miejsce

Julian Preweda i Piotr Lizurej  -  I i II miejsce

Rocznik 2012 i młodsze:

Julia Topa - I miejsce

Emilia Zadrożna - II miejsce

Wszyscy zawodnicy otrzymali nagrody ufundowane przez Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Siatkowej w postaci medalów i dyplomów, a zwycięzcy otrzymali piękne puchary, aparaty cyfrowe i piłki. Taki turniej nie mógłby odbyć się bez wolontariuszy, uczniów naszej szkoły oraz rodziców, którym serdecznie dziękujemy!!!

Opracowała: Judyta Radziwon