Beatyfikacja Kardynała Tysiąclecia

Rok 2021 ogłoszony został rokiem kardynała Stefana Wyszyńskiego w 120. rocznicę urodzin i 40. rocznicę śmierci. Z tej okazji w naszejszkole w klasach 7-8 odbył się konkurs wiedzy  o błogosławionym Stefanie Wyszyńskim. Konkurs przygotowały i przeprowadziły Beata Raszkiewicz, Ewa Wojtków i Marlena Kasprowicz.

Miejsca i wyróżnienia otrzymali uczniowie:

1 miejsce:

Franciszek Kądzielewski  7a, Mateusz Szadziewski 7a, Wiktor Ławrywianiec 7a, Maja Dudkiewicz 8f

2 miejsce:

Karol Łabucki 7a, Szymon Strączyński 7f, Oliwia Topa 7f, Amelia Goluch 7f,Amelia Wilczyńska 8c

3 miejsce:

Bartłomiej Brzoza 7c, Filip Nagelski 7d, Weronika Henning 7d, Zuzanna Jezierska 7d,Edyta Plichta 8a

Wyróżnienia:

Zofia Preweda 7c, Hubert Roksela 7c, Adam Pieciun 7c, Aurelia Król 7c,Marcelina Bałdyga 7c, Nadia Ziółkowska 7c,Martyna Bartoszko 8a, Weronika Walesiak 7e, Nikola Filipkowska 7e, Wiktoria Olbryś 7e, Maja Poźniak 8d.