Tydzień Kolorów

TYDZIEŃ  KOLORÓW

W dniach 17.01.2022-20.01.2022 w naszej szkole odbędzie się

TYDZIEŃ KOLORÓW

który będzie przebiegał  pod hasłem

„BAWMY  SIĘ  I  BĄDŹMY  KULTURALNI  WOBEC  SIEBIE”

Zapraszamy wszystkie klasy i wychowawców do wspólnej zabawy. Każdego dnia będzie obowiązywał inny kolor oraz dodatkowe elementy stroju. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego będą każdego dnia odwiedzać klasy.  Wychowawca, który będzie przebrany otrzyma dodatkowe punkty dla swojej klasy. Nagrodzone zostaną: trzy klasy w kategorii klas I-III  i trzy klasy w kategorii IV-VIII.

UWAGA KLASY IV-VIII

Klasa,  która  osiągnie  najlepszy  wynik, otrzyma

SPECJALNĄ  NAGRODĘ - ZŁOTY BILET PANI DYREKTOR,

który umożliwi przeniesienie jednego sprawdzianu na inny termin.

PONIEDZIAŁEK - kolor niebieski + piegi lub wąsy, tego dnia uśmiechajmy się do   siebie.

WTOREK - kolor czerwony + zabawne skarpetki, zrób dobry uczynek wobec innej osoby.

ŚRODA - kolor żółty + okulary, używamy magicznych słów:  proszę, dziękuję, przepraszam

CZWARTEK -  kolorowy - dzień dresów, przywitaj się z inną osobą miłym słowem.

PIĄTEK- PODSUMOWANIE TYGODNIA KOLORÓW, OGŁOSZENIE WYNIKÓW I WRĘCZENIE  NAGRÓD.

Zapraszamy do zabawy Samorząd Uczniowski