Tydzień Kolorów

W dniach 17 – 21.01.2022r. obchodziliśmy Tydzień Kolorów. W tym roku hasło przewodnie to:   „Bawmy się i bądźmy kulturalni wobec siebie”.  Poniedziałek był kolorem niebieskim. Poza strojem obowiązywały piegi lub wąsy oraz uśmiechy. W czerwony wtorek należało mieć dodatkowo zabawne skarpetki i uczynić dobry uczynek. Żółta środa  była także dniem okularów i „magicznych” słów: proszę, dziękuję, przepraszam. W dzień kolorowych dresów, czyli w czwartek należało przywitać drugą osobę miłymi słowami. Piątek był dniem podsumować. Samorząd Uczniowski zliczył przyznane punkty. Na poziomie klas I – III wygrały klasy: IIIa – I miejsce, Ib i IIc – II miejsce, II – III miejsce. Na poziomie klas IV – VIII  wygrały klasy: IVa – I miejsce, Vc – II miejsce, VIIIa – III miejsce. Złoty przycisk pani dyrektor zdobyła klasa IVa i to ona otrzymała możliwość przełożenia dowolnego sprawdzianu na inny termin.