STYPENDIA FUNDACJI ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Dnia 22 listopada uczniowie klas IV – VI wzięli udział w uroczystości wręczenia stypendiów Fundacji Świętego Mikołaja. Otrzymały je: Anastazja Okuszko z klasy Va, Ewelina Gagdzis z klasy Vc, Diana Czepułkowska z klasy VIa, Paulina Pierzchanowska z klasy VId oraz Amelia Wiórko z klasy VIe.

wszystkie zdjęcia

Dziewczyny osiągają nie tylko wysokie wyniki w nauce, ale mają też pasję i są wolontariuszkami. Stypendia wręczyli Monika Lewandowska, przedstawicielka kętrzyńskiego oddziału Philips Lighting Poland oraz Krystian Kuriata, współwłaściciel Laboratorium Medycznego Optimed. Pani dyrektor podziękowała wszystkim sponsorom za wsparcie, a zespół wokalny FUKS pod kierunkiem pani Elżbiety Reszka przedstawił krótki program muzyczny.