Wielkie święto kętrzyńskiej mini siatkówki

Dnia 28.05.2022r. odbył się Finał Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego Turniejów KINDER Joy of moving w Kętrzynie. W wielkim finale wzięło udział w każdej kategorii po 8 zespołów, które swój udział wywalczyły w poprzednich turniejach zdobywając największą ilość punktów. Szkołę Podstawową nr 4 reprezentowały uczennice w kategoriach: dwójek,  w której zajęły I i III miejsce, w kategorii trójek dziewczęta zajęły III i VI miejsce, w kategorii czwórek zawodniczki zajęły II miejsce. Pierwszy raz w historii tych zawodów kętrzynianki otrzymały awans do Finału Mistrzostw Polski w dwóch kategoriach: dwójek -  Maja Malinowska i Lilianna Kuprewicz kl. IV C i czwórek - Julia Golińska, Aleksandra Czepułkowska, Alisa Kashyncewa i Iga Fiodorowicz z klasy VII C.