Wicemistrzynie województwa

14 czerwca 2022r. w naszej szkole odbył się Finał Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt w kategorii " trójek." W turnieju wzięło udział sześć zespołów, które otrzymały awans po rozegraniu zawodów rejonowych. Zawodniczki reprezentujące naszą szkołę pokazały się z jak najlepszej strony. Zacięty mecz finałowy ze SP 4 z Giżycka skończył się wynikiem2:1 dla przeciwników. Ostatecznie dziewczęta zdobyły srebrny medali wicemistrzostwo województwa.

W zawodach nagrodzono w każdym zespole najlepsze zawodniczki turnieju. W naszej drużynie wyróżnienie otrzymała Hann Jowsa.

Skład zespołu: Maja Zabłotna, Amelia Warych,Natasza Wyszomirska, Hanna Jowsa, Oliwia Nowicka,Lena Noga-Krawczyk, Malwina Wiśniewska, Lena Konieczna