Dni Papieskie

XXII Dzień Papieski w tym roku przebiegał pod hasłem „Blask Prawdy”. Uczniowie z kl. 4c i 8d pod kierunkiem pań: B. Raszkiewicz, M. Kasprowicz i E. Wojtków przygotowali montaż słowno – muzyczny, przybliżając nam postać Wielkiego Polaka świętego Jana Pawła II. Występ został zaprezentowany w bazylice św. Jerzego oraz dla uczniów klas  1-3 naszej szkoły. Pod patronatem Pana Burmistrza Miasta Kętrzyna oraz Parafii św. Jerzego zostały też przeprowadzone konkursy plastyczne przybliżające nam postać Jana Pawła II. Nagrody otrzymali: Nadia Jabłońska 2a, Anastazja Drozd 3b, Wiktoria R. 4b.

Uczniowie klas 1-4 w pracy plastycznej pt.,, Portret św. Jana Pawła II nagrody od Pana Burmistrza otrzymali: Nadia Jabłońska 2a, Anastazja Drozd 3b, Wiktoria R. 4b.

W konkursie szkolnym

I miejsce: Błażej Podsiad 2c, Maja Baran 3a, Anna Sidorowicz 4c

II miejsce:  Marcel Kasprowicz 2a, Julia Turczyn 3b, Ewa Kędzierska 4c

III miejsce: Zofia Stankiewicz 1a, Hanna Starzyńska 3b, Julia Topa 4c

Wyróżnienia: Jakub Trudź 2c,  Jan Gibowicz 3b, Julia Cejmer 3b, Wiktor Gienieczko 3c

W konkursie na lapbooka pt. „Opowiem Ci o Św. Janie Pawle II”  nagrody burmistrza  otrzymali: Wiktor Skórnicki 5a, Natasza Żurawa  6b, Amelia Towgin 8c

W konkursie szkolnym nagrody otrzymali:

I miejsce:  Maria Stefaniuk 4a, Ewa Solecka 5a, Aleksandra Czepułkowska 8c

II miejsce: Zuzanna Janowicz 5b, Julia Garbacik 8a, Julia Zadrożna 8a

III miejsce: Maja Narwojsz 5a, Amelia Warych 6c, Lena Noga - Krawczyk 6c

Wyróżnienia: Nina Konarzewska 4a,  Grzegorz Plichta 5a, Zofia Jarosławska 5a, Amelia Puczel 5a, Lidia Maruszkiewicz 6b, Anna Sztukowska 6c, Lena Konieczna 6c.