Symulacja rozprawy sądowej

Pod patronatem Burmistrza Miasta Kętrzyn oraz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych odbył się międzyszkolny konkurs „Symulacja rozprawy sądowej”. Tematyka przedstawianych rozpraw dotyczyła hejtu, cyberprzemocy, agresji i przemocy rówieśniczej, plotek, stalkingu oraz prześladowania czy oskarżenia o kradzież. Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły- klasa 4b pod opieką pań D. Korpalskiej i B.  Lisowskiej oraz klasa 8a pod opieką pań B. Kordala i K. Piątkiewicz.  Oba zaprezentowały się świetnie. Klasa 4b w kategorii klas 4-6 zajęła II miejsce. Klasa 8a w kategorii klas 7-8 zdobyła I miejsce.  Nagrody na pewno ucieszyły uczestników. Poza pamiątkowym dyplomem otrzymali voucher podarunkowy o wartości 400zł na pizzę w Restauracji „Kardamon” i bilety do Kina „Gwiazda” również o wartości 400zł.