Jasełka

Tuż tuż, tuż tuż, Jezus jest tuż tuż. Bliski czas oczekiwania na narodzenie Jezusa, a w naszej szkole zostały przedstawione piękne Jasełka. Uczniowie z klas 3b, 4a i 4b z gracją i uśmiechem na twarzach przybliżyły nam historię Bożego Narodzenia, a przy tym taniec aniołów wprowadził nas w zachwyt i zadumę nad magią Świąt. Nie zabrakło kolęd, które dźwięcznym rytmem zachęciły publiczność do śpiewania. Nawet muzyki na żywo nie zabrakło, na akordeonie przygrywał Jan Gibowicz z klasy 3b.Pięknie nam zaśpiewała Maja Opiela w piosence "Mario czy Ty wiesz". Oczywiście nic by się nie zadziało gdyby nie nasze nauczycielki, które przewodniczyły temu magicznemu wydarzeniu: Beata Raszkiewicz, Katarzyna Kruk, Ewa Wojtków, Marlena Kasprowicz-dekoracja.