WSPIERAMY I POMAGAMY

Dnia 30.05.2017r. uczniowie klas szóstych zaprosili wszystkich na kiermasz ciast. Cel był szczytny – pomoc choremu koledze Bartkowi i wsparcie stypendystów Fundacji Świętego Mikołaja.

wszystkie zdjęcia

Poza słodkościami można było kupić wyroby rękodzieła. Uczniowie naszej szkoły grali też na instrumentach, śpiewali. Zebrano w sumie 2923,26zł. Z tego 1500zł przekazano na leczenie Bartka, a 1423,26zł na stypendystów. Organizatorami akcji były: M. Matyjasek , B. Raszkiewicz oraz nauczyciele i wychowawcy klas szóstych i piątych: W. Butnicka, E. Butrym -Wiśniewska, E. Motyl ,J. MIchalak, B. Kordala, W. Sosnowska , E. Wojtków i A. Smolińska. Wszystkim pięknie dziękujemy, a szczególnie rodzicom, którzy przygotowali ciasta.