XXII PRZEGLĄD ARTYSTYCZNY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Dnia 11 czerwca 2017r. w Amfiteatrze w Kętrzynie  odbył się XXII Przegląd Artystyczny Szkół Podstawowych Kętrzyn 2017.

Tegoroczny przegląd odbył się pod hasłem 660-lecia miasta Kętrzyn, stąd nasz program artystyczny nawiązywał do tego wydarzenia. Uczniowie klasy IIe pod kierunkiem pani Agnieszki Łyczek zaprosili wszystkich do podróży po naszym mieście. Pani Elżbieta Reszka ze swoim chórem „Kętrzyńskie Słowiki” przygotowała kilka utworów muzycznych. Dziewczynki z zespołu tanecznego „Jump” pod kierunkiem pani Wioletty Sosnowskiej zaprezentowały układ taneczny. Na koniec chórzyści uczestniczyli też w zbiorowym odśpiewaniu „Hymnu o Kętrzynie”. Szkoła otrzymała puchar. Ponadto nagrody w konkursie plastycznym „Najpiękniejsze miejsca w Kętrzynie” otrzymali: Iwanowicz Zuzanna kl. Vc, Hałasik Maja kl. VId, Wiszniewska Julia kl. VId, Ruś Szymon kl. VIa, Kunowska Magda kl. Va, Zalewski Oliwier kl. Vc. Uczniów do konkursu przygotowała pani E. Reszka.

wszystkie zdjęcia