Zostań wolontariuszem

Serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły do wolontariatu akcji PARKRUN. Celem PARKRUN jest promocja aktywnego trybu życia poprzez wspólne bieganie  lub maszerowanie na pięciokilometrowej trasie. W akcji regularnie biorą udział mieszkańcy Kętrzyna. Często przyjeżdżają też osoby z innych miast.

Wolontariat polega na obstawianiu trasy wkoło jeziorka, aby nikt z nowych uczestników nie pobiegł w złą stronę. Wykonujemy też inne czynności, takie jak: rozdawanie tokenów, skanowanie ich po zakończonym biegu oraz mierzenie czasu.

Aby dołączyć do nas, należy zarejestrować się na stronie www.parkrun.pl jako wolontariusz. Jeśli chcecie pobiec lub przemaszerować 5 km, zarejestrujcie się jako uczestnik.

Czekamy na Was w każą sobotę o godzinie 8:55 naprzeciwko basenu, obok ławeczki nad jeziorkiem.

Do zobaczenia! – uczniowie klasy 8B