Gala konkursu SOLIDARNA SZKOŁA 2020

Fundacja Świętego Mikołaja po raz dziewiąty rozdała nagrody w ramach konkursu „Solidarna Szkoła”. Gala konkursu odbyła się 08.12.2020r.  w pałacu w Wilanowie i transmitowana była w Internecie poprzez stronę Fundacji oraz media społecznościowe. Po raz kolejny znaleźliśmy się w gronie najbardziej społecznie zaangażowanych szkół.  Ogłosiła to  Pierwsza Dama Pani Agata Kornhauser-Duda sprawująca patronat nad całym wydarzeniem.  Nasza mała gala była nie mniej uroczysta, chociaż dostosowana do warunków pandemii.  Pan Burmistrz Ryszard Niedziółka 17.12.2020r. wręczył stypendia Dominice Dauszewicz z klasy 6e oraz Zofii Preweda z klasy 6c. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie hojność naszych sponsorów – spółek Signify Poland Sp Zoo i Mti Furninova Polska Spółka Zoo, za co serdecznie dziękujemy.